Корисні поради


Вікна двері Рівне

Металопластикові вікна, двері на сьогодні надійно прижились в магазинах і офісах, медичних установах і шкільних класах, на балконах і лоджіях. І це не дивно, адже вони мають високий рівень тепло, пило та шумоізоляції.

Використання спеціальної фурнітури, зокрема петель, розраховане на систематичне відкривання – закривання, зумовлює високу якість і надійність конструкції вікна. Двері на основі метало пластикового профілю чудово витримують перепади температури, подвійне ущільнення надає комфорту при використанні і виключає такі надокучливі протяги.

Металопластикові двері мають посилене металічне армування і товщину стінок самого профілю, що не допускає деформації полотна і гарантує витривалість силовими навантаженнями. Армуванням не обділені і вікна, забезпечуючи їх довготривале використання, без необхідності заміни фурнітури протягом тривалого часу.

Також значну перевагу при виборі дверей зумовлює можливість встановлення замка з декількома точками замикання. Вікна, двері можуть бути будь якого кольору, кольорова чи декоративна плівка зробить їх індивідуальними і не схожими на сусідські. Унікальні функціональні якості і естетичні принади вікон та дверей з металопластику є вагомою перевагою перед традиційними дерев`яними.

Замовити металопластикові вікна, двері та проконсультуватись зі спеціалістами можна за адресою м. Рівне, вул. Гетьмана Мазепи 19. оф. 19-б (приміщення торгово-промислової палати). Зателефонуйте за контактними телефонами (0362) 62-11-77, (0362) 43-62-27; (093) 192-51-12, (098) 52-57-454; (067) 365-05-14 і ми надамо всю необхідну Вам інформацію щодо якісного встановлення вікон та дверей.

металопластикові вікна рівне, сарни, зарічне, рокитне, березно, костопіль, дубно, млинів, нетішин, здолбунів, демидівка, острог, гоща, корець, клевань, новоград-волинський, мізоч