Корисні поради


Вікна металопластикові

Як не дивно, за 20 років продажу метало пластикових вікон досі існує багато міфів щодо них. Перший міф – недовговічність. Кажуть, що пластик уже через п’ять років починає тріскатися, жовтіти. А дерев’яні вікна служать півстоліття. І коштують так само. Це не так. Жодних відомостей про тріщини і пожовтіння металопластику не існує.

Вперше вікна металопластикові з’явились в США 60 років тому. З того часу не виявлено ніяких ознак псування. Навпаки, колір залишається білим, поверхня рівною. Вікна з дерева з такими ж показниками коштують значні гроші, адже в основі довговічності – дорогі сорти дерева та спеціальна обробка. Другий міф – проблеми з екологією, шкідливі випари в повітря. Досить пригадати, що дерево обробляють хімічними речовинами, насичують лаком, фарбою. Їх склад не має жодного стосунку до екології.

Пластик, з якого роблять вікна, аналогічний по властивостям і вимогам пластиковим іграшкам для дітей. Чи, приміром, шкільному приладдю. Якісний профіль не має у складі жодної токсичної, шкідливої речовини. Класичним міфом виявляється і впевненість, що металопластик є причиною появи грибка у квартирі, високої вологості і легеневих хвороб. Конденсат на склопакетах з’являється не через особливості металопластику, а через те, що найбільша проблема будівельної галузі – в недотриманні стандартів вентиляції. Навіть у нових будинках. Корисна перевага вікна – герметичність дійсно впливає на появу вологи на склі. Ця проблема легко вирішується мікроотворами для відводу вологи, що відкриваються при потребі. Навіть при відсутності цієї опції, вистачає декілька разів на день провітрювати кімнату. Дерев’яні вікна пропускають повітря через щілини, що призводить до протягів і захворювань, не дає змоги зберегти тепло. На противагу їм, вікна металопластикові щільно закриваються, оберігаючи людей від несподіваної застуди. Сподіваємось, тепер ви впевнились, що металопластикові вікна – це безпечно, вигідно і надійно! Звертаючись у компанію з продажу та виробництва вікон з профілю, ви впевнитесь, що ціни внаслідок високої конкуренції в цій галузі - невисокі, якість послуг не залишає місця для нарікань, а комфорт в оселі після заміни змінюється просто на очах. Особливо в зимню пору року, коли тепломережі обігрівають помешкання не надто добре.

Не економте на власному здоров’ї, купуйте вікна з метало пластикового профілю!

Замовлення метало пластикових вікон запрошуємо зробити за телефонами (0362) 62-11-77, (0362) 43-62-27; (093) 192-51-12, (098) 52-57-454; (067) 365-05-14.

Ми надамо професійну консультацію і виконаємо роботи будь-якої складності. Індивідуальний підхід для нас – не лише слова, а й життєве кредо. Ми робимо все, щоб звертаючись у компанію «ВікАрт» ви отримали найкращу якість послуг за помірними цінами. Завітайте до нас за адресою м. Рівне, вул. Гетьмана Мазепи 19. оф. 19-б (приміщення торгово-промислової палати)та переконайтесь, що наша пропозиція варта уваги!

металопластикові вікна рівне, сарни, зарічне, рокитне, березно, костопіль, дубно, млинів, нетішин, здолбунів, демидівка, острог, гоща, корець, клевань, новоград-волинський, мізоч