Корисні поради


Встановлення вікон

Найперше треба зауважити, що переважна більшість замовлень на встановлення вікон проходить в теплу пору року. Їх кількість росте з квітня по жовтень. Чомусь багато хто з покупців з недовірою ставляться до встановлення вікон взимку. Клієнти іноді вважають, що холод заважатиме якості монтажних робіт.

Професіонали проводять основну частину монтажу за 15-20 хвилин, а повністю «голим» вікно буде лише декілька хвилин. За цей час значного охолодження квартири не відбудеться. До того ж, після заміни старих дерев’яних вікон на металопластик втрачається значно менше тепла, тому помешкання «зігріється» швидше. Тому тривога щодо цього не має жодних підстав. В несезонний час ціни на вікна дещо падають, отже це гарний спосіб економити. Як підготуватись до приходу майстрів?

Перш за все робота потребує простору. Звільніть підвіконня від речей, зніміть штори, приберіть в сторону речі, що лежать перед вікном або поруч нього. Майстрам треба внести нові вікна, не зустрічаючи перепони у вигляді меблів. Старі дерев’яні залишають на сходовій клітці чи у коридорі. Якщо не бажаєте витрачати час на їх утилізацію, домовтесь про вивезення з нашими спеціалістами.

Монтаж проходить в два етапи, в присутності замовника. Технологія вимагає використання перфоратора, деякий час буде високий рівень шуму – попередьте про це сусідів. Домашні тварини нервово реагують на різкі звуки – залиште на час монтажу їх у родичів чи знайомих. Звісно, перфоратор треба підключити, підготуйте подовжувач або доступ до розетки. Усі меблі слід захистити від пилу, на підлогу постелити плівку чи товстий пакувальний картон. Тоді по завершенні справи не потрібно буде займатися прибиранням. Найпростіше, коли встановлення вікон поєднується з ремонтом, адже кімната буде порожньою, та й не доведеться повертатися до цього питання, коли його вже завершено, а виникла необхідність поставити нові вікна.

Компанія «ВікАрт» успішно працює на ринку встановлення метало пластикових вікон та дверей вже десятиліття. Підтверджена роками якість послуг дозволяє нашим клієнтам бути впевненими, що всі роботи по виготовленню та встановленню метало пластикових вікон і дверей будуть проведені майстрами вчасно, якісно, в точній відповідності до вимог замовника.

Якщо у Вас з`явились будь-які запитання, звертайтесь до нас за адресою м. Рівне, вул. Гетьмана Мазепи 19. оф. 19-б (приміщення торгово-промислової палати) або телефонуйте: (0362) 62-11-77, (0362) 43-62-27; (093) 192-51-12, (098) 52-57-454; (067) 365-05-14.

металопластикові вікна рівне, сарни, зарічне, рокитне, березно, костопіль, дубно, млинів, нетішин, здолбунів, демидівка, острог, гоща, корець, клевань, новоград-волинський, мізоч