Корисні поради

Почему до сих пор не решились на замену окон

За многие годы эксплуатации металлопластиковых окон вместо традиционных деревянных, многие пользователи прочувствовали целый ряд достоинств и преимуществ нового продукта, которые практически отсутствовали ранее.

«Слезы» металлопластиковых окон

Порой приходилось наблюдать не слишком впечатляющую картину – «заплаканные» металлопластиковые окна. Подобного рода «слезы» помимо дискомфорта несут в себе реальность антисанитарии. Постоянное появление конденсата оставляет за собой развитие грибка и плесени, что очень опасно для здоровья человека.

Причины появления конденсата

Преимущества металлопластиковых окон перед традиционными деревянными окнами потребители ощущают практически с первых минут, часов и дней их эксплуатации. К примеру, сразу ощущается снижение шумоизоляции в доме. Похожих положительных моментов эксплуатации металлопластиковых окон много, но порой случается и наоборот.

Права потребителей защищены

Права пользователей того или иного приобретенного в свободном торговом обращении товара гарантирует Закон. Но много ли потребителей обращается в суд за справедливостью? Количество подобных исков зависит от того, в каком ракурсе рассматривать данный вопрос.

Семь раз отмерь…

Ставили ли Вы себе конкретный вопрос о преимуществах и недостатках металлопластиковых окон задолго до их установления. Несомненно, определенное количество потребителей такого чрезвычайно популярного в наши дни товара дадут положительно утвердительный ответ.

Выбор за Вами...

Еще совсем недавно был просто бум на замену традиционных деревянных оконных рам на металлопластиковые окна. Складывалось впечатление, что эту замену делают всем подряд и в одно и то же время. Спустя некоторое время люди стали более придирчиво подходить к вопросу замены окон.

Металопластикові вікна: робіть свій вибір

Якщо розгорнути будь-яку газету безкоштовних оголошень, то перше, що кинеться в око – велика кількість оголошень щодо встановлення та продажу металопластикових вікон. В Україні працюють сотні компаній, що виробляють та продають вікна з пластику. На жаль, не всі ці пропозиції дійсно вигідні – через брак досвіду або ж з намагання якнайшвидше збагатитись на ринку працюють і не зовсім лояльні до покупця виробники.

Чи варто називати ПВХ екологічним?

Батьки завжди опікуються здоровям своїх нащадків. Діти – це наше найбільше багатство і хоч як би не було складно, кожен з нас рано чи пізно замислюється над тим, що час спливає, а дітей все же нема. Водночас, крім радості батьківства, це ще й велика відповідальність. Тому при виборі металопластикових вікон досить часто звучить питання – «а наскільки вони якісні та безпечні з точки зору впливу на наше здоров я?

Металопластикові вікна можуть подорожчати?

Металопластикові вікна – найпопулярніші. Та невдовзі така прихильність українського населення до вікон ПВХ може стати історією. Адже найближчим часом на підпис до президента потрапить закон про введення нових сборів на полівінілхлорид, що надійшов з США. Таким чином, як вважають автори законопроекту, буде надано більше можливостей для українських виробників. З одного боку, це гідна поваги позиція. З іншого – висока імовірність раптового стрибка цін.

Чому слід обирати металопластикові вікна?

Декілька десятиліть тому, запропонувавши будь-якій дитині намалювати довільне вікно та вказати, з якого матеріалу воно виготовлене, ми всі б отримали однаковий результат. Це прямокутне віконце та дерев’яні його деталі. Вікно, що нагадує логотип відомої компанії, найперше, що б було намальовано. Наразі дерев’яні вікна майже втратили свої позиції

Ламіновані металопластикові вікна: впусти у квартиру веселку

Купівля вікон – справа делікатна. Незважаючи на надзвичайно широкий асортимент, різноманітність вибору форм, моделей вікон загалом и типу профілю зокрема, вибір металопластикового вікна іноді може бути дуже складним. І обмеженим. Адже переважна більшість таких вікон – білі. В цьому немає нічого поганого, адже білий – найбільш популярний колір віконного профілю.

Вікна металопластикові

Як не дивно, за 20 років продажу метало пластикових вікон досі існує багато міфів щодо них. Перший міф – недовговічність. Кажуть, що пластик уже через п’ять років починає тріскатися, жовтіти. А дерев’яні вікна служать півстоліття. І коштують так само. Це не так. Жодних відомостей про тріщини і пожовтіння металопластику не існує.

Чому дешева фурнітура – поганий вибір?

Можливо, в пошуку найвигідніших умов придбання вікон ви зустрічалися з ситуацією, коли на перший погляд однакові вікна коштують суттєво різні гроші? Начебто і профіль гарний, і все якісно зроблено, а ціна може різнитися на 30-50%. Це може означати, що в складові ціноутворення не включений монтаж

Які металопластикові вікна кращі для нашого клімату

Якщо вам набридло щороку утеплювати вікна, віддираючи з настанням весни присохлий поролон, самоклеючу плівку, то варто нарешті замінити старі вікна на сучасні, металопластикові. Ви перестанете витрачати сили і нервові клітини на фарбу, утеплення, закриття нових і нових щілин.

Доглядаємо металопластикові вікна: засоби для чищення

Одна з переваг метало пластикових вікон – вони майже не потребують уваги. Та все ж періодичне очищення вікна продовжить строк його роботи. Одразу після будь-якого ремонту поруч з вікном потрібно прибрати залишки цементу чи сліди побілки. Навіть якщо їх непомітно.

Чи вигідні дуже дешеві металопластикові вікна?

На ринку метало пластикових вікон, на жаль, досить багато компаній, які ставлять заманливо низькі ціни, а насправді продають неякісні вироби. Покупець, що орієнтується лише на цінник, яскравий зовнішній вигляд, замість задоволення від покупки отримує багато проблем.

Встановлення вікон

Найперше треба зауважити, що переважна більшість замовлень на встановлення вікон проходить в теплу пору року. Їх кількість росте з квітня по жовтень. Чомусь багато хто з покупців з недовірою ставляться до встановлення вікон взимку. Клієнти іноді вважають, що холод заважатиме якості монтажних робіт.

Прибамбаси, або дизайн

В середині 90-х років почали стрімко завойовувати серця пересічних громадян і ринок послуг України металопластикові вікна і двері. Власник такого продукту перерахує цілий ряд переваг в порівнянні з традиційними дерев'яними.

Базові конструкції

В основному базовими являються два види метало пластикових вікон. Це так звані глухі вікна, які встановлюють наглухо і поворотно відкидні. Другий варіант – це поєднання рами і створи. Таке вікно відкривається за 3-ма варіантами.

Ще дещо про вікна

Побутує така думка, що не варто міняти класичні дерев'яні вікна на більш сучасні металопластикові. Так ніби на фоні чудового зовнішнього виду, комфортабельності та більшої функціональності, металопластикові вироби є носіями шкідливих речовин.

металопластикові вікна рівне, сарни, зарічне, рокитне, березно, костопіль, дубно, млинів, нетішин, здолбунів, демидівка, острог, гоща, корець, клевань, новоград-волинський, мізоч