Cклопакет "Теплий край"

На сьогоднішній день вікна з профільних систем REHAU без сумніву являються лідерами у віконному виробництві. Якість та інновації є запорукою успіху. Саме тому наші вікна з профілю REHAU ТМ «ВІКНОВА» комплектуються інноваційними склопакетами «Теплий край»

Розроблені понад чверть століття тому американською компанією TruSealTechnologiesInk., Системи герметизації «теплого краю» вперше з'явилися в Північній Америці і міцно утвердилися на світовому ринку виробництва світлопрозорих конструкцій.

Лідируючу позицію серед систем герметизації «теплого краю» займають DuraSeal і DuraLite.

Це новітні багатошарові ламіновані системи, в яких велика частина монолітного центру або спіненого силікону замінені повітрям.

У DuraLite хвилеподібний алюмінієвий роздільник замінений на полікарбонат, що значно знижує коефіцієнт провідності тепла (показники теплопровідності спіненого силікону) і робить DuraLite лідером серед інших систем «теплого краю».

Завдяки своїй «утепленій» повітрям структурі DuraLite підвищує температуру в крайовій зоні склопакета на 4-6 ° С, підвищуючи загальну температуру склопакета і забезпечуючи додатковий комфорт в будинку.

З підвищенням температури в крайовій зоні склопакета знижується можливість появи конденсату на 80%, повністю виключаючи промерзання і утворення вологи по краю склопакета.

Однією з переваг гнучких систем герметизації є наявність всього одного розривного кута, який запечатується після пресування склопакета. Всі інші кути нерозривні, що забезпечує більш надійний захист від проникнення вологи.

Що входить в структуру гнучких систем DuraSeal і DuraLite суцільна тристороння ламінована фольга є додатковим бар'єром для проникнення водяної пари, а приклеєна до неї шаром герметика пластина жорсткості надає системі додаткову міцність і стійкість.

Унікальний герметик, використовуваний для склеювання части нсистеми і скла, не має у своєму складі акрилу і інших негативно взаємодіючих з УФ-променями добавок. Завдяки цьому він тривалий час зберігає високі адгезійні властивості та істотно знижує швидкість проникнення парів вологи. Проведені в незалежній сертифікаційній лабораторії в Голландії тести Р1 показали, що при посиленій дії на склеювальний шар герметика УФ-випромінювання, в різних температурних режимах (від -70 до +120 ° С), адгезія герметика збереглася незмінною протягом 44 тижнів. При цьому відстань між склом (дистанція) максимально змінювалася в межах 0,02%.

Головною відмінною рисою DuraSeal і DuraLite від інших систем «теплого краю» є Осушувальний гладкий ламінований шар, в масу якого замішано молекулярне сито великий сорбційної ємності, що забезпечує високу «точку роси» (більш -70 ° С). Осушувальний шар, поглинаючи залишки вологи в склопакеті, утримує її весь термін служби склопакета (більше 30 років), перешкоджаючи «запітнінню» склопакета зсередини. Сфера застосування склопакетів з використання мгнучких спейсерів (систем «теплого краю») необмежена і дозволяє застосовувати їх у всіх галузях народного господарства.

Склопакети з використанням гнучких спейсерів широко застосовуються в промисловому і побутовому будівництві, в будівництві об'єктів спеціального призначення із застосуванням енергозберігаючих, тріп-лексного, рифлених і декоративних стекол, на транспорті і в холодильних установках.

Надзвичайна простота технологічного процесу, безвідходність, екологічна чистота виробництва та практично необмежені можливості у виготовленні спеціальних конструкцій роблять «технологію теплого краю» з використанням гнучких спейсерів все більш привабливою і затребуваною у Українських виробників світлопрозорих конструкцій.