Безпечне вікно

Поряд з основними характеристиками, а саме тепло- та шумоізоляції, вікно відіграє ще одну важливу функцію – функцію безпеки. Саме тому ми представляємо найновішу розробку Європейського лідера у галузі виробництва фурнітури - фірми WinkHaus. Серія ActivePilot - це поєднання інновацій, безпеки, практичності та довершеного естетичного вигляду. 

Фурнітура Winkhaus Active-Pilot

В основі системи лежить ідея автоматичного монтажу, внаслідок чого система вийшла максимально оптимізованою. Всі елементи повністю задовільняють вимоги споживача, спроектовані для автоматичного монтажу, а тому процес складання фурнітури став ще простішим, швидшим та ефективнішим.

В основі нової системи лежать розробки, застосовані в системі AutoPilot. Система була радикально перероблена, поліпшена, з безліччю нововведень і концептуальних рішень.

Особливу увагу в системі Active-Pilot приділено новаторським системам замикання. Особлива форма замикаючої цапфи в базовій комплектації гарантовано збільшує тривалість життя системи і підвищує безпеку. Притиск стулки легко регулюється рукою без додаткового інструменту, дозволяє змінювати ступінь притиску між стулкою вікна і рамою на 0,8 мм.

Особлива конструкція петель дає значну перевагу у збірці, транспортуванні та установці готового блоку. Точність та висока якість виконаних деталей забезпечує тривале і просте використання. Сучасний дизайн деталей підкреслює їх досконалість в порівнянні з іншими пропозиціями на ринку.

Выгодные предложения red rock обувь доставка в Харьков, Днепропетровск, Львов, Одесса, Запорожье.