Продукція » Профільні системи


WDS

WDS - це системи вікон і дверей, створені для Вашого комфортного життя.

WDS - це системи вікон і дверей, створені для Вашого комфортного життя. Профілі WDS виробляються компанією МІРОПЛАСТ з використанням сучасних технологій і доступні сьогодні, в 4 - і 5-камерних системах.

МІРОПЛАСТ, це на 100% український виробник. Підприємство було засновано в травні 2006р в Дніпропетровську, і сьогодні є одним з найбільших виробників профільних систем в Україні. Унікальна якість нашого продукту визнана виробниками та дилерами вікон по всій країні. Сертифікована лабораторія "МІРОПЛАСТ" працює в безперервному циклі для того, щоб міжнародні стандарти якості і дизайну були на найвищому рівні.

Компанія «МІРОПЛАСТ» успішно реалізує «Програму підтримки партнерів», створюючи комфортні індивідуальні умови співпраці. Партнери - ключовий фактор подальшого розвитку на ринку. Саме тому зростання і розвиток наших Партнерів є успішним результатом і для нашої компанії.

металопластикові вікна рівне, сарни, зарічне, рокитне, березно, костопіль, дубно, млинів, нетішин, здолбунів, демидівка, острог, гоща, корець, клевань, новоград-волинський, мізоч

http://borsa.com.ua/index.php?route=product/category&path=59 . Coffeum интернет магазин : капсульные кофемашины nespresso - звоните! тел. (097) 183-183-2